ІНСАЙТИ | Великі мовні моделі 2 серпня 2023 р.

П’ять способів, як GPT-4 може допомогти вашій цифровій трансформації

GPT-4 та інші великі мовні моделі набирають обертів у різних галузях. The Enterprisers Project пропонує ознайомитися з реальними прикладами того, як ці інструменти можуть прискорити вашу цифрову трансформацію.

У той час як протягом останніх кількох десятиліть штучний інтелект (ШІ) набирав обертів, великі мовні моделі (LLM), такі як GPT-4, викликали вибух інтересу з боку користувачів, котрі прагнуть дізнатися, як вони можуть підтримати цифрову трансформацію. В результаті такої популярності, за прогнозами Reuters, стек глибокого навчання ChatGPT, на якому базується GPT-4, принесе дохід у розмірі $1 млрд до 2024 року.

Популярність GPT-4 пояснюється потужністю технології штучного інтелекту, а також високою доступністю для користувачів і широкою універсальністю. Багато різних технологічних галузей можуть використовувати GPT-4 для автоматизації та персоналізації численних завдань, що дає змогу персоналу зосередитися на більш складних процесах.

П’ять способів, як GPT-4 може допомогти вашій цифровій трансформації

Ось кілька прикладів того, як GPT-4 може сприяти цифровій трансформації в деяких сферах.

1. Персоналізоване навчання співробітників

Генеративний ШІ, такий як GPT-4, є неймовірно корисним інструментом не тільки в бізнесі, але й у навчанні. Керівники команд і HR-фахівці можуть використовувати ці програми для створення креативних і унікальних навчальних програм, які відповідають навчальним потребам кожного співробітника, в тому числі враховують різні мовні переваги і нейродивергенцію. Таким чином, GPT-4 відіграє важливу роль у підтримці динаміки компаній при впровадженні нових цифрових інструментів у рамках трансформаційного проєкту.

У 2022 році освітня організація Khan Academy почала впроваджувати функції GPT-4 для роботи свого інноваційного асистента зі штучним інтелектом Khanmigo. Цей ШІ-асистент дозволяє учням навчатися автономно і творчо в персоналізований спосіб, оскільки вони отримують індивідуальні підказки для виконання навчальних завдань. Khanmigo — це корисний приклад використання для будь-якої організації, яка навчає персонал використовувати нові технології в процесі цифрової трансформації.

2. Рекрутинг і маркетинг

Інструменти генеративного ШІ, такі як GPT-4, можуть змінити правила гри для маркетингових і рекламних команд, які можуть використовувати їхні можливості для розробки свіжих, креативних ідей для кампаній. А для тих, хто займається підбором персоналу і пошуком талантів, такі інструменти, як GPT-4, можуть допомогти створити цікавий контент, який переконає потенційних кандидатів подати заявку на участь у конкурсі.

Хоча ці інструменти ніколи не зможуть повністю замінити традиційних професіоналів у сфері маркетингу чи реклами, вони корисні для стимулювання ідей під час мозкових штурмів.

3. Чатботи

Чат-боти та цифрові асистенти стали предметом розмов у багатьох галузях, особливо у сфері технологій і фінансів. Завдяки такому широкому використанню, за прогнозами Statista, ринок чатботів досягне близько $1,25 млрд до 2025 року.

Використовуючи технологію GPT-4, внутрішній чатбот Morgan Stanley тепер може шукати відповіді на запити своїх консультантів у величезних PDF-архівах. Це лише один приклад того, як провідна корпорація фінансових послуг почала вивчати нові способи максимізації своїх інтелектуальних ресурсів завдяки можливостям LLM.

4. Безпека

Із розвитком інтернету зростають і пов’язані з ним безпекові ризики. Як і слід було очікувати, GPT-4 створює не лише рішення, але й проблеми. Зловмисники вже використовували GPT-4 для проведення потужних корпоративних атак.

Однак цей інструмент слугує одночасно і хворобою, і ліками: GPT-4 можна навчити оцінювати потенційні атаки, одночасно розгортаючи потужні запобіжні заходи і використовуючи глибоке навчання на основі минулих загроз для захисту систем. Використання таких інструментів може вирішити проблеми безпеки, пов’язані з цифровою трансформацією, гарантуючи, що ваша особиста інформація залишатиметься безпечною та захищеною в онлайні.

5. Доступність

За допомогою GPT-4 данська компанія Be My Eyes створила «віртуального волонтера», який допомагає людям з поганим зором або його порушеннями вести більш незалежне життя. Ця інноваційна технологія пропонує допомогу в повсякденних справах і дозволяє користувачам відчути більше свободи.

Ця функція GPT-4 може бути використана, щоб допомогти співробітникам із вадами зору освоїти нові цифрові інструменти під час цифрової трансформації.

Що далі?

Завдяки успіху попередніх моделей ChatGPT, GPT-5, ймовірно, скоро з’явиться на горизонті. Очікується, що він принесе ще більш потужні, доступні та універсальні функції, які можуть допомогти організаціям оптимізувати свої цифрові трансформації.

Bard від Google, Dall-E 2 та інші конкуренти також йдуть по гарячих слідах пропозицій GPT від OpenAI. ІТ-лідерам варто почати досліджувати найкращі інструменти LLM, щоб прискорити цифрову трансформацію.

GPT-4 може значно підвищити потенціал вашої цифрової трансформації, якщо використовувати його вдумливо. Замість того, щоб вкладати значні кошти в ІТ-інфраструктуру, зосередьтеся на зворотному зв’язку з працівниками, створюючи сприятливе середовище для виробників цифрового контенту.

Коли інструменти штучного інтелекту впроваджуються у тісній співпраці між топ-менеджментом і командами та фокусуються на залученні співробітників, то їх можна оптимізувати для найкращої рентабельності інвестицій. Коли це буде досягнуто, ваша організація зробить благополуччя персоналу ключовою частиною успішної, довготривалої цифрової трансформації завдяки GPT-4.

Ілюстрація: fraud-magazine.comЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
12 правил життя. Як перемогти хаос12 правил життя. Як перемогти хаос
Емоційний успіхЕмоційний успіх
Твій мозок — суперзірка. Використовуй на повну!Твій мозок — суперзірка. Використовуй на повну!

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)