ІНСАЙТИ | Взаємодія з керівником 9 січня 2018 р.

Ляльковод: як правильно маніпулювати босом

Джерело: K.Fund Media

Вам може не подобатися, що у вас є бос. Але поки ви не готові відкривати свій бізнес, бос у вас буде завжди. Ваша взаємодія з керівником визначатиме якість вашого життя на роботі, а також розвиток вашої кар’єри. Ці стосунки варті того, аби не наробити помилок.

Ляльковод: як правильно маніпулювати босом Ось 6 порад від Мінді Макензі (Mindy Mackenzie), авторки книги «Сміливе рішення: Сила істини, сказаної вашому босу, одноліткам та команді» (The Courage Solution: The Power of Truth Telling with Your Boss, Peers, and Team), щодо створення правильних стосунків, які будуть працювати на вас.

1. Познайомтеся із босом настільки добре, наскільки це можливо

Ви не можете керувати тим, кого не розумієте повністю. Отже, Мінді Макензі радить присвятити час та свідомо докласти зусиль, аби дійсно пізнати свого боса. «Проведіть час, намагаючись зрозуміти, ким є ваш начальник, як він влаштований», — говорить вона.

2. Дізнайтеся про бізнес усе, що тільки можна

Ознайомтеся із бізнесом, в якому ви працюєте, начебто ви є власником або виконавчим директором. У будь-якому разі, якщо ви хочете досягти лідерської ролі в компанії, це зробити необхідно, але це також принесе користь, навіть якщо ви цього не хочете.

3. Прагніть більше спілкуватися

Берить на себе ініціативу, повідомляючи свого начальника, якщо ви припустилися помилки. Це також означає продемонструвати йому користь від сумнівів. Ці принципи є ціною створення міцних взаємоповажних стосунків із вашим босом. І вони потребують певної міри мужності.

4. Питайте, що є головним для вашого боса

Питайте, що є головним пріоритетом на тиждень, аби ви могли надавати інформацію або пропонувати рішення тоді, коли вони матимуть найбільший вплив. Якщо ви це зробите, то ваші ідеї та пропозиції привернуть належну їм увагу та повагу.

5. Відгукуйтеся позитивно

Якщо ви ненавидите свого боса, це не спрацює. Але якщо є речі, які він або вона робить правильно, обов’язково про це скажіть. Шукайте риси, якими ви захоплюєтеся та які поважаєте, і повідомляйте про це босу та іншим.

6. Принесіть вашому начальникові успіх

Доти, доки ви вирішуєте працювати на свого боса, ваша робота полягає у тому, аби синхронізуватися з цією людиною, а не навпаки. Знайдіть думки і підхід, які зроблять вас та вашого боса успішними.

За матеріалами "How to Manage Your Boss: 6 Inside Secrets", Inc.

Ілюстрація: Depositphotos.comЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності
Рішення. Практичні поради від 23 людей, які змінили світРішення. Практичні поради від 23 людей, які змінили світ
Шкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на кращеШкереберть. Як творчий безлад може змінити життя на краще

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)