РЕЦЕНЗІЇ | Огляд книги 27 вересня 2019 р.

«Пасивний заробіток»: як заробити гроші без відриву від основної діяльності

Джерело: m!nd

Бекграунд. Людина, що написала книжку про те, як отримувати успішний пасивний заробіток, вочевидь, повинна знатися на цій темі. Крісу Ґільбо (Chris Guillebeau) лише 41 рік, а він не тільки працює сам на себе вже понад 10 років, а й встиг побувати в усіх 193 країнах світу. Дивина та й годі. Але 2013-го він відвідав останню країну — Норвегію. На той момент чоловікові було 35 років.

Кріс Ґільбо займається не тільки подорожами та письменництвом. Він також реалізує різноманітні власні проекти: творчі та благодійні. Його головною метою є допомога людям з усіх куточків планети перетворити ідеї на гроші, аби в подальшому отримувати задоволення від професійної реалізації. Хто ж не хоче підзаробити грошенят без відриву від основної діяльності?

Пасивний заробіток. Як перетворити ідею на гроші за 27 днів (Кріс Ґільбо)

Сюжет. На думку Кріса, є багато людей, які хотіли б заробляти більше, але з різних причин вони бояться звільнятися зі своєї стабільної роботи та поринути в підприємництво. А деяких така думка взагалі жахає. Дійсно, не всі можуть ризикнути та почати працювати на себе. Це велика відповідальність.

А що ви скажете, якщо вам запропонують залишатися на основній роботі, але паралельно створити додатковий прибуток? Цікава ідея! І головне — не потрібно відмовлятися від звичного рівня безпеки, який дає основне місце роботи.

Саме такий виклик ставить перед читачем відчайдушний автор книжки, і пропонує створити пасивний заробіток «на стороні». Для створення своєї додаткової справи, яка має принести додатковий дохід, Кріс пропонує детальний 27-денний план дій. Для зручності та більшої структурованості всі дні об’єднані в тематичні п’ять тижнів:

  • 1-й тиждень: створення арсеналу ідей;
  • 2-й тиждень: обрання найкращої ідеї;
  • 3-й тиждень: підготовка до старту;
  • 4-й тиждень: пропонування ідеї правильним людям;
  • 5-й тиждень: шліфування й коригування.

Книжка являє собою найлегший, найзрозуміліший та найструктурованіший підручник для самостійного опрацювання, який ви колись тримали в руках. З перших сторінок вам пропонується детально розписаний щотижневий та щоденний план із короткими описами дій на кожен конкретний день. Далі автор пропонує способи підробітку, аналіз передумов, які важливі для створення власної справи. Також до уваги читача та майбутнього бізнесмена — лаконічна інструкція, як користуватися 27-денним планом. Решту книжки складають детальні описи кожного кроку на шляху до кінцевої мети — додаткового заробітку. Читачеві залишається тільки дотримуватися описів та кожного дня впроваджувати у своє життя нові навички.

А коли ви перегорнете сторінку з описом дій останнього дня курсу, то побачите, що Кріс Ґільбо підготував для вас бонус у вигляді «додаткової амуніції». Оскільки метою книжки є охоплення кожного аспекту життя підробітчанина та спорядження його всім, що потрібно для потужного старту, ви також отримуєте:

  • короткий аналіз кількох проектів (приклади яких є в книжці);
  • способи перевірки ідеї за допомогою Facebook і $10;
  • шаблон для написання «Листа ідеальному клієнту»;
  • невеличкий посібник проектів із нерухомістю від знайомої експертки Кріса;
  • різноманітні корисні ресурси та посилання.

Отже, усім охочим мати додатковий дохід залишається лише взяти це все й запровадити власну справу!

Вам сподобається, якщо: ви маєте безліч ідей, але поки не знаєте, як перетворити їх на гроші. Або просто не знаєте, з чого почати створення власної справи чи як заробити на тому, що обожнюєте робити.

Вам не сподобається, якщо: ви вірите тільки в стабільні заробітки й не бажаєте вдаватися до зайвих ризиків. Та й додаткових грошей наразі не потребуєте.

Головна причина прочитати: варто усвідомити, що кожен може знайти свій спосіб підробітку. Поступове оволодіння всіма навичками, викладеними в цій книжці, допоможе вам легко перетворити будь-яку думку на золоту жилу. І це не магія, а цілковита реальність. Книжка дає вибір і можливість робити якомога більше з того, що вам подобається, заради більшого доходу та впевненості в майбутньому.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Синдром самозванця. Як прожити неймовірне життя, на яке ви заслуговуєтеСиндром самозванця. Як прожити неймовірне життя, на яке ви заслуговуєте
Творча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний часТворча крива. Як створити потрібну ідею в потрібний час
Принцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і карєриПринцип мозаїки. Шість навичок дивовижного життя і карєри

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)