РЕЦЕНЗІЇ | Огляд книги 25 січня 2024 р.

«Change Proof»: використання сили невизначеності для розбудови довгострокової стійкості

Експерт із питань життєстійкості Адам Маркел (Adam Markel) у своїй новій книзі «Change Proof: Leveraging the Power of Uncertainty to Build Long-term Resilience» («Доказ змін: використання сили невизначеності для розбудови довгострокової стійкості») пристрасно дослідив і змусив нас відчути природу змін. Як слушно зауважив Маршалл Голдсміт (Marshall Goldsmith), один із найвідоміших наставників провідних світових топ-менеджерів, «розвивайте стійкість у собі, своїх стосунках і бізнесі».

Change Proof: Leveraging the Power of Uncertainty to Build Long-term Resilience

Маркел взявся за продовження своєї попередньої книги під назвою «Pivot: The Art and Science of Reinventing Your Career and Life», яка сама по собі була великим літературним внеском у своєму просторі. Беручи до уваги невизначеність, яка поєднує в собі «несподіваність і невідомість», він зміг блискуче зобразити необхідність бути стійким, отримуючи заряд енергії для свого життя та кар’єри.

Давайте визнаємо, що світ, у якому ми живемо, сповнений хаосу. Лише ті, хто вміє розрізняти турбулентні часи, зможуть побачити необмежені можливості. Ці хаотичні ситуації є слабкими сигналами, тригерами і діють як дарунок для тих надзаряджених особистостей, яким притаманно бути натхненниками.

Автор книги «Change Proof» керує станом розуму, щоб активно управляти змінами, приймаючи кожен крок невизначеності. У наш час вивчення бізнес-кейсів як дослідницького методу для демонстрації постулатів швидко набирає обертів, і Маркел вирішив зробити це, зафіксувавши реальний сценарій у порівнянні з дійсністю. Він відверто побудував свою позицію, використовуючи свій великий практичний досвід у виявленні та демонстрації сили переконання. Для того, щоб закріпити це, автор поділився з читачами своїми думками у наступних чотирьох частинах книги:

 1. Обирайте зміни до того, як вони оберуть вас.
 2. Як стати стійким до змін.
 3. Стійке до змін апаратне забезпечення.
 4. Стійке до змін програмне забезпечення.

Маркел інтелектуально обрав підтеми для обговорення та розгляду таких питань, як:

 • уроки рятувальника;
 • маркери стійкості;
 • міф про рівновагу;
 • стійкі організації;
 • відновлення проти вигорання;
 • боротьба з ірраціональними переконаннями;
 • чи є ви емоційно гнучкими;
 • спокій заразний;
 • таємниця смерті;
 • культура стійкості до змін.

Це кілька випадково вибраних із книги тем, щоб проілюструвати їхнє розмаїття.

Сьомий розділ, присвячений гармонії, є чітким продовженням індійського прислів’я, що описує будинок із чотирма кімнатами: фізичною, розумовою, емоційною та духовною. Більшість із нас живе лише в одній кімнаті, але якщо не відвідувати кожну з чотирьох кімнат, щоб провітрювати їх, повноцінної особистості не вдасться сформувати. Ідеально!

Завдяки поєднанню мислення та перекалібрування «Change Proof» допоможе будь-кому, хто має життєстійкість, із повною впевненістю крокувати в майбутнє. Просто візьміть цей текст і почніть свій шлях! Змінюйтесь!

За матеріалами CEOWORLD magazineЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесіКмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі
Синдром самозванця. Як прожити неймовірне життя, на яке ви заслуговуєтеСиндром самозванця. Як прожити неймовірне життя, на яке ви заслуговуєте
S.U.M.O. (Shut Up, Move on®). Замовкни та працюйS.U.M.O. (Shut Up, Move on®). Замовкни та працюй

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)