РЕЦЕНЗІЇ | Найкращі книги 7 лютого 2018 р.

Найочікуваніші бізнес-книги 2018-го року

Продовження нашумілої «Стратегії Блакитного Океану», нова біографія від Річарда Бренсона, розвінчання міфів про технологію блокчейн, переосмислення поняття справедливості суспільства від Нассіма Талеба, дослідження відомого нейробіолога — серед найбільш очікуваних бізнес-книг 2018-го року.

Blue Ocean Shift: Beyond Competing - Proven Steps to Inspire Confidence and Seize New Growth (W. Chan Kim, Renée Mauborgne)

«Зсув блакитного океану», Чан Кім, Рене Моборн

Blue Ocean Shift: Beyond Competing — Proven Steps to Inspire Confidence and Seize New Growth, 2017

Продовження бестселера всесвітньо відомих професорів Чана Кіма (W. Chan Kim) і Рене Моборн (Renée Mauborgne) «Стратегія блакитного океану». Спираючись на 10-річний досвід автори показують, як вийти за рамки конкуренції, надихнути своїх людей і захопити нові ринки. Об'єднавши ідеї психології з практичними інструментами, Кім і Моборн створили свого роду посібник із переключення себе, своєї команди або компанії на підкорення нових вершин.

Skin in the Game: Hidden Asymmetries in Daily Life (Nassim Nicholas Taleb)

«Шкіра в грі: приховані асиметрії в повсякденному житті», Нассім Ніколас Талеб

Skin in the Game: Hidden Asymmetries in Daily Life, 2018

Автор книги Нассім Талеб (Nassim Taleb) — професор Массачусетського університету, відомий вчений, який створив теорію «Чорного лебедя», яка розглядає рідкісні і несподівані події, що призвели до значних наслідків. У своїй новій книзі Талеб переосмислює поняття успішності в професії, справедливості суспільства і ставить під сумнів цінності тих, хто очолює військові втручання, робить фінансові інвестиції і пропагує релігію.

Way of the Wolf: Straight Line Selling: Master the Art of Persuasion, Influence, and Success (Jordan Belfort)

«Шлях вовка: пряма лінія продажів», Джордан Белфорт

Way of the Wolf: Straight Line Selling: Master the Art of Persuasion, Influence, and Success, 2018

Джордан Белфорт (Jordan Belfort), увічнений Леонардо Ді Капріо у фільмі «Вовк з Уолл-стріт», описує покрокову систему продажів і переконання, що перетворить будь-кого в машину для укладання угод і заробляння грошей. До моменту виходу книги його система була доступна тільки слухачам онлайн-тренінгу вартістю $ 1997. Книга написана в його власному неповторному стилі: він вчить читачів, незалежно від віку, освіти чи рівня кваліфікації, як стати майстром продажів, переговорів, підприємництва та публічних виступів.

The Truth Machine: The Blockchain and the Future of Everything (Paul Vigna, Michael J. Casey)

«Машина істини: блокчейн і майбутнє всього», Пол Вінья і Майкл Кейсі

The Truth Machine: The Blockchain and the Future of Everything, 2018

Оглядачі The Wall Street Journal Пол Вінья (Paul Vigna) і Майкл Кейсі (Michael J. Casey) розвінчують міфи про блокчейн, пояснюючи чому ця технологія здатна відновити особистий контроль над нашими даними і активами. Ця книга про потенціал блокчейна, про те, що відбувалося до нього і як технологія може змінити світ.

Finding My Virginity: The New Autobiography (Richard Branson)

«Пошук невинності: нова автобіографія», Річард Бренсон

Finding My Virginity: The New Autobiography, 2017

У новій автобіографії засновник Virgin і один з найвідоміших підприємців світу ділиться своїм досвідом. Це розповідь про те, як Річард Бренсон (Richard Branson) заново винайшов себе і свій бренд, продовжуючи розсовувати кордони і порушувати правила різними способами. Що стоїть за його бородою, бізнесом, бравадою і брендом: у книзі багато подробиць з особистого і трудового життя Бренсона, а також історії про його знайомих (від Білла Гейтса і Кейт Мосс до Нельсона Мандели і Барака Обами).

Principles: Life and Work (Ray Dalio)

«Принципи: життя та робота», Рей Даліо

Principles: Life and Work, 2017

Рей Даліо (Ray Dalio) — один з найуспішніших інвесторів і підприємців у світі. У 1975-му році він заснував інвестиційну компанію Bridgewater Associates, яка входить у список найбільших за версією Fortune. Даліо розробив власні нетрадиційні принципи роботи — «радикальної правдивості» і «радикальної прозорості», — які він використовував протягом останніх 40 років. У книзі Даліо ділиться своїм досвідом, практичними уроками і унікальними принципами, які до цього були відомі тільки співробітникам його компанії.

Behave: The Biology of Humans at Our Best and Worst (Robert M. Sapolsky)

«Бути людиною: біологія добра і зла», Роберт Сапольскі

Behave: The Biology of Humans at Our Best and Worst, 2018

Знакове дослідження знаменитого нейробіолога і приматолога. Роберт Сапольскі (Robert Sapolsky) пояснює поведінку людей із точки зору нейробіології — що відбувається в мозку людини за секунду до реакції, який звук або запах на це вплинули, і які гормони діяли кілька днів до цього, щоб зробити нервову систему більш сприйнятливою до того чи іншого імпульсу. Але в своєму дослідженні Сапольскі йде ще далі: він розглядає, як поведінка протягом усього життя людини впливала на структурні зміни його нервової системи, як культура формує поведінкові реакції і як екологічні фактори створили саму культуру. У підсумку, книга пояснює, чому ми робимо те, що робимо.

За матеріалами Forbes.ruЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Неординарні. Історії успіхуНеординарні. Історії успіху
Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!
50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності50 найкращих книжок в інфографіці. Інструменти особистої ефективності
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)