Кіно, яке допомагає в тяжкі часи

Кіно, яке допомагає в тяжкі часиРано чи пізно для кожного з нас настають тяжкі часи. Втрата роботи, скорочення доходів, нестача грошей на мінімальні потреби, творчі кризи, депресії – таке трапляється навіть із найуспішнішими. Пройшовши через тяжкі періоди життя, такі люди стають ще сильнішими й успішнішими. Що ж може допомогти в цей складний час? Іноді потрібно просто розслабитися і подивитися кіно (так, так кіно!). Є особливі фільми, що якнайкраще підійдуть для таких моментів.

Після перегляду фільмів виникають різні почуття і відчуття. Після одних хочеться спати, інші змушують замислитися, треті піднімають настрій. А є й такі, які я називаю життєстверджуючими. Після них точно не хочеться спати 🙂 Як правило, у таких фільмах герої зустрічаються з певними труднощами, які протягом фільму долають. Багато з них засновані на реальних подіях і справжніх героях.

Коли дивишся такі фільми, то розумієш, що ти не самотній – з такими самими проблемами вже хтось стикався. Деякі стикались із неймовірною несправедливістю, особистим банкрутством, невдачами в бізнесі і в житті. І завжди знаходився спосіб це пережити і подолати. Це надихає.

Хтось може заперечити: адже є люди, які не впоралися з проблемами, “пішли на дно”, загинули … Звичайно, є і такі, і про них теж знімають багато фільмів. Проте, мені здається, що коли наступає чорна смуга такі фільми дивитися категорично заборонено. Вони тільки ще більше додадуть Вам негативу, що ускладнить і без того складну ситуацію.

Отже, представляю Вашій увазі ТОП життєстверджуючих фільмів. Звісно, таких фільмів набагато більше. Викладаю тут те, що я бачив сам у різні часи. Нумерація списку нічого не означає (не зміг виділити кращі/гірші)

1. Нокдаун (Cinderella Man). У фільмі є всі “принади” Великої Депресії, а також те, як це можна долати за допомогою загальнолюдських цінностей. Шанс завжди є, але потрібно бути готовим, щоб його використати. Дуже душевний і добрий фільм, не дивлячись на те, що в ньому є бокс. Рекомендую.

2. Дублери (The Replacements). Коли Вам дають ще один шанс, не забувайте про командну гру. Якщо Вам немає чого втрачати, то нехай Вас бояться Ваші суперники. Відмінна комедія.

3. Термінал (The Terminal). Приклад того, як можна жити і добиватися успіху в незвичайних умовах, використовуючи свій розум, знання і переконання.

4. хXх (V. Diesel) Цей фільм для мене є енергетичним напоєм. Іноді потрібно не думати, а миттєво діяти, довіряючи собі та своїм інстинктам. Рефлекси теж допомагають у складних ситуаціях 🙂

5. Втеча з Шоушенка. Іноді, щоб досягти своєї мети, потрібно чекати роки свого шансу пройти скрізь багно. Якщо нічого не зрозуміли – дивіться фільм. Рекомендую.

6. У гонитві за щастям (The Pursuit of Happyness). Фільм заснований на реальній історії. Іноді боротьба за знання і є боротьбою за успіх.

Можливо, з часом, доповню цей перелік. Приємного перегляду. Якщо Ви знаєте інші подібні фільми – пишіть про це, не скупіться 🙂