ТЕНДЕНЦІЇ | Продуктивність 5 жовтня 2020 р.

Рентабельність інвестицій у найм сильніших виконавців

Нове дослідження Korn Ferry показує, як поліпшити шанси прийняти правильне рішення, що може принести швидкі та великі дивіденди.

Рентабельність інвестицій у найм сильніших виконавців

Як свідчить старе данське прислів’я: «Передбачати дуже складно, особливо якщо це стосується майбутнього».

Проте люди весь час намагаються це робити. Більшість вважають, що вони зможуть уникнути дорожньо-транспортних пригод, переоцінюючи свої навички водіння. Вони думають, що зможуть подолати цю потужну навалу листів пізніше в той же день, недооцінюючи кількість подій, які можуть порушити цей амбітний план. І вони ж приймають рішення про прийом на роботу на основі своїх суб’єктивних вражень, припускаючи, що новий співробітник відразу принесе зіркові результати на своїй новій посаді.

Усвідомлення цих упереджень — частина боротьби з їх подоланням. Інший підхід спирається на об’єктивні дані. І дані, що, можливо, і не дивно, — відмінні провісники долі.

У своєму новому звіті «ROI найму сильних виконавців» (The ROI of Hiring Strong Performers) Korn Ferry Institute (KFI) показує, як організації, що використовують оцінки Korn Ferry, можуть побачити рентабельність інвестицій у тризначних цифрах.

«Найм правильних лідерів іноді може здатися нісенітницею, і ризик прийняття неправильного рішення може бути значним», — говорить Стю Кренделл (Stu Crandell), старший партнер по роботі з клієнтами і керівник оцінки практики Korn Ferry’s Board & CEO Services. —«Використання надійного, добре продуманого процесу оцінки може значно збільшити ваші шанси на успіх і привести до кращих фінансових результатів».

Дійсно, використовуючи дані оцінки фірми, дослідники KFI виявили, що всього лише за два роки високопродуктивний керівник середньої ланки може забезпечити 289% окупності початкових фінансових вкладень. Дослідження показало, що високопродуктивний топ-менеджер, з іншого боку, може принести 278% прибутку.

Більш того, використання оцінок Korn Ferry для призначення керівника середньої ланки або вищого керівника може принести значні нематеріальні вигоди. Згідно зі звітом, це включає у себе більш тісні відносини з безпосередніми підлеглими і керівниками, командну роботу, залученість і прихильність організації, а також зменшення конфліктів. Зрештою, це має величезне значення для організації.

Методологія оцінювання

Korn Ferry виявляє успішних співробітників за допомогою онлайн-оцінок і моделювання лідерства. Комп’ютерна оцінка виявляє особистісні якості, мотиваційні чинники, поведінкові компетенції і здатність вирішувати проблеми кандидатів, у той час як моделювання лідерства включає поведінкові інтерв’ю і різні живі інтерактивні бізнес-симуляції.

Цінність вищої ефективності сильного найму базується на ряді припущень та фактів, які підлягають коригуванню з урахуванням фактичних обставин кожної компанії.

Зворотний бік рівняння рентабельності інвестицій фокусується на економічній цінності, створюваної талантами, що займають керівні посади, і оцінюється на основі двох ключових припущень:

  • У порівнянні з середніми співробітниками, сильні співробітники можуть створювати додаткову економічну цінність, яка є набагато вищою, ніж вартість найму та працевлаштування.
  • Оцінка лідерства Korn Ferry допомагає організаціям підвищити ймовірність знаходження цих сильних виконавців у процесі відбору — особливо при використанні імітаційних оцінок, більш суворі з яких часто використовуються для ролей ключового або виконавчого рівня.

Інвестиційна сторона рівняння рентабельності інвестицій враховує вартість оцінки за найм і додаткові непрямі витрати, такі як проїзд і проживання, для оцінки на місці. Рентабельність інвестицій оцінюється для чотирьох сценаріїв: керівників вищої ланки і середньої ланки оцінюють за допомогою моделювання та без нього. ROI розраховується за такою формулою: ROI = (Value − Cost)/CostЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Дай жару. 10 кроків до креативної майстерностіДай жару. 10 кроків до креативної майстерності
Міф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогуМіф про мотивацію. Як налаштуватися на перемогу
Рік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнигаРік корисних звичок. Повний курс знань, щоб набути звичок, важливих для добробуту і щастя. Збірник самарі + аудіокнига

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)