Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


БІЗНЕС-ОСВІТА | Рейтинги 9 вересня 2011 р.

Як вибрати свою бізнес-школу, користуючись рейтингами

Існує кілька ресурсів, які складають рейтинги "топових" програм MBA. Але, оскільки бізнес-школи одержують різні рейтинги з різних джерел (кожний із них використовує свій набір критеріїв), вибрати "найкращу" школу буває дуже нелегко. Тому портал Clear Admit вирішив розповісти, як абітурієнти можуть за допомогою рейтингів знайти найкращу для себе бізнес-школу.

Хоча при виборі важливо знати і загальні оцінки школи, редактори Clear Admit вважають, що кожному вступникові потрібно скласти свій рейтинг на підставі його власних інтересів і переваг. Нижче наведено кілька порад щодо того, як краще користуватися офіційними рейтингами.

1. Приведіть рейтинги до "спільного знаменника". Різні джерела рідко ставлять школу на ту ж саму позицію в рейтингу, тому спроба визначити "топ-5" може закінчитися розчаруванням. Краще взяти до уваги дані всіх рейтингів, а потім привести їх до "спільного знаменника". Наприклад, якщо школа, у якій ви хочете вчитися, всюди потрапляє в топ-15, то, незалежно від конкретних позицій у кожному з рейтингів, можете бути впевнені, що вона заслужила звання "топової" серед професіоналів і роботодавців. Можливо, вам не вдасться в такий спосіб визначити "номер один", але, принаймні, ви зможете розрізнити клас МВА програми.

2. Зверніть увагу на той аспект рейтингу, який важливий саме вам. Вступник повинен оцінювати, чи допоможе йому бізнес-школа здобути бажаний досвід. Тому задайте собі питання: Що найбільш важливе для вас у програмі MBA? Дехто найбільше цінує вірність школи кейсовому методу, іншим важливі розміри дослідницького центра, розмаїтість студентських організацій або можливість одержання подвійного ступеня. Дивлячись на окремі критерії рейтингу, ви можете вибрати школу виходячи з того, що потрібно саме вам. Наприклад, якщо вам цікаве підприємництво, спробуйте подати документи в школу із сильною підприємницькою програмою, навіть якщо вона трохи програє в інших аспектах - тим більше, якщо ці аспекти не грають для вас важливої ролі.

3. Подумайте про те, чим би ви хотіли займатися після закінчення бізнес-школи. Крім того, що ви хочете одержати від школи, варто подумати й про те, як навчання на МВА посприяє вашій майбутній кар'єрі. З рейтингових даних ви можете довідатися про можливості проходження практики, її тривалості, про відвідування роботодавцями кампуса. Такі дані особливо важливі, якщо ви точно знаєте, де хочете працювати після одержання диплома.

Окрім аналізу рейтингових даних, портал Clear Admit радить абітурієнтам бізнес-шкіл проводити самостійні дослідження, знаходити порівняльні переваги шкіл, спілкуватися зі студентами та випускниками, а також відвідувати кампус.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Преврати себя в бренд! 50 верных способов перестать быть посредственностьюПреврати себя в бренд! 50 верных способов перестать быть посредственностью
Большая восьмерка. Результаты самого масштабного исследования успешных людейБольшая восьмерка. Результаты самого масштабного исследования успешных людей
Бла-бла-бла, или Что делать, когда слова не работаютБла-бла-бла, или Что делать, когда слова не работают
Власть. Почему у одних она есть, а у других нетВласть. Почему у одних она есть, а у других нет
Карьера для интровертов. Как завоевать авторитет и получить заслуженное повышениеКарьера для интровертов. Как завоевать авторитет и получить заслуженное повышение

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)