Знайти роботу так само складно, як і супутника життя

Кілька дивних паралелей пропонує нам видання The CEO Refresher. Виявляється між пошуком роботи та пошуком коханої людини існує безліч спільних рис. Тому, якщо у Вас є пара і Ви навіть пам’ятаєте, як намагалися вплинути на неї, коли вперше побачилися – обов’язково застосуйте ці знання на практиці, шукаючи роботу.

1. Шукаючи і роботу і кохану людину, ми намагаємося виглядати аж занадто респектабельно, показувати себе лише з найкращого боку і, фактично, приховувати своє справжнє обличчя. Таким чином ми сподіваємося справити надзвичайне враження на роботодавця або ж кохану людину і досягнути мети.

2. Хтось колись говорив, що всі ми виглядаємо найбільш святими, коли пишемо своє резюме. Саме фальсифікація своєї справжньої ідентичності, професійних навичок та персональних характеристик є спільною рисою як кандидатів на посаду, так і кандидатів на кохання. Хоча, звісно, статистика доводить, що залишитися протягом усього життя з однією коханою людиною набагато простіше, ніж все життя працювати на одній роботі.

3. Гарний зовнішній вигляд обов’язково вплине як на роботодавця, так і на супутника життя. При першій зустрічі слід звернути особливу увагу на гігієну.

4. Парадоксально, але мовчанка і вміння слухати буде сприйматися і роботодавцем і коханою людиною як вміння правильно спілкуватися. Зрештою, Вас сприймуть як дуже комунікабельну людину.

5. І насамкінець, запам’ятайте, що перш ніж піти з кимось до ліжка (буквально чи фігурально), слід попіклуватися про свій захист. Таким чином Вам вдасться уникнути можливого ризику.


Опубліковано Категорії Робота та кар'єра
 • Георгій

  Дійсно є люди які міняють так часто роботу як кохану людину 🙂

 • Argentum

  Помню как-то сам в течение 4 месяцев искал работу.Вроде бы и мнго ее (работы) , а такой чтобы по специальности нет. Уже даже отчаиваться стал – при своих двух высших, пришлось пересмотреть все свои внутренние ценности, возможности и перспективы. Хорошо, что потом близкий друг выручил. Подал свое резюме в проект TACIS и прошел по конкурсу. Хотя было тяжеловато. Зато теперь доволен хорошей работе…

 • Анонім

  Існує думка, що справжнє кохання з часом не гасне, а лише розгорається. Кохана людина стає ще більш коханою з кожним днем.

  Цікаво, чи справедливе це твердження щодо роботи. Уявіть, кожного наступного дня Вам хочеться працювати більше, ніж попереднього. Кожна дія приносить задоволення…

  Раніше серед моїх знайомих доводилося зустрічати лише протилежну ситуацію – спершу робота дуже подобається – а потім набридає. Сподіватимемося – це не вічне правило і не закон.

 • Argentum

  Ингогда люди слишком много для себя ожидают от новой работы. Так же как и в случае с любимым человеком. МЫ всегда склонны все идеализировать. Когда сталкиваешся с реальностью, то все не так. Работу многие склонны также идеализировать: читая глянцевые журналы, смотря фильмы… Я сам придя в международный проект уже был по опыту прошлой работы настроен на то, что проект это не только поездки, встречи, знакомства, презентации. Это еще и множество бумажной работы, составление сухих документов и отчетов…

 • krisa

  И – что главное – от работы мы хотим денег! Любимого человека тоже по этому критерию искать??