Працюю заради права першої ночі

Працюю заради права першої ночіУ професії видавця є свої переваги – він має можливість читати твори або матеріали раніше, аніж “звичайний” читач. Ця “перша ніч” іноді буває надзвичайно солодкою. Так як сьогодні – я читаю російський переклад книги Оренії Яффе-Янаї “Every Person Has A Path” – поки що не буду розкривати інтригу російської називи – і ловлю кайф.

Коли мій партнер по цьому видавничому проекту Владислав Бурда уперше дав прочитати цю книгу в оригіналі, а це було під час мого відрядження до Одеси цього літа, я прочитав кілька розділів… ну ОК, цікава книга, помірно перспективна для нашого видавництва. Але коли читаєш рідною мовою … ну, майже рідною … справді кайфуєш.
Про що ця книга? Про вибір власного шляху в житті. Про те, як батьки, їх життєвий вибір, їх стиль життя впливає, а часом і обумовлює наш власний шлях.

Спіймав себе на думці, що хочеться познайомитись особисто з Оренією та поставити їй кілька питань на тему, що хвилюють мене зараз… який же він, мій власний шлях?

  • Анонім

    Вітаю, Олексій, із першим записом у нашому блозі!

    І все ж таки, де знайти цю книгу?
    "Every Person Has A Path" навіть в Амазоні немає…

  • О.Капуста

    Колего, книга вийде в нашому видавництві на початку березня. Її можна буде вільно придбати в книгарнях. Щодо Амазону. Оренія мешкає в Ізраїлі, має публікації англійською, однак я не певен, що в "традиційному" англомовному середовищі вона дуже відома (США, Британія, Австралія). Однак вона — справжній скарб. Ви переконаєтесь, коли вийде книга. Я збираюся надрукувати витримки з книги на своєму сайті kapusta.web-standart.net та можу запронувати витримку з книги сайтові management.com.ua, якщо це має сенс.