Можливо, ваш керівник справді вас ненавидить

Можливо, ваш керівник справді вас ненавидитьЯк говориться у відомому анекдоті: “Той факт, що ви шизофренік, ще не означає, що за вами ніхто не стежить”. А отже ті працівники, які з якихось причин вирішили, що керівник їх недолюблює – можуть виявитися правими.

Опитування, проведене компанією Skillzbase виявило, що більше, ніж дев’ять із 10-ти менеджерів, якби їм випав шанс, з радістю позбавилися б як мінімум від одного члена своєї команди. І, на превеликий жаль, кожен п’ятий респондент визнав, що за слушної нагоди він би змінив всю команду в цілому.

По суті ж, лише 8% серед опитаних 870 британських менеджерів наголосили, що вони повністю задоволені кожним своїм підлеглим і у жодному разі не хотіли б нікого змінювати.

Вісім із десяти респондентів були впевнені, що як мінімум один учасник їхньої команди діє в розріз із наміченою стратегією і поводиться зовсім не так, як про нього складалось враження під час першого інтерв’ю на посаду.

Дві третини керівників відчувають, що підлеглі надали не зовсім правильну інформацію, яка стосується їхніх знань чи досвіду, у резюме.

MUST READ:  Як заробляти гроші не виходячи з дому...

Три чверті респондентів переконані, що як мінімум один учасник їхньої команди діє невмотивовано та незадоволений своєю роботою, що, звісно ж, має прямий вплив на його результативність (і як наслідок – результативність всієї команди).

Значною мірою скептицизм та цинізм менеджерів щодо своїх підлеглих пов’язаний із провальною рекрутинговою діяльністю їхніх компаній, переконані у Skillzbase. Три чверті менеджерів, які взяли участь у дослідженні, сказали, що вони мали занадто мало можливостей поспілкуватися із майбутніми підлеглими на етапі їхнього підбору.

Розчаровує і те, що така недовіра та неприязнь виявляється абсолютно взаємною. Підлеглі у більшості випадків плекають не менш палку неприязнь до своїх керівників. І з цим давно потрібно щось робити…