Як Apple перед Samsung-ом вибачалася

Як Apple перед Samsung-ом вибачалася Патентна війна між компаніями Apple та Samsung здається безкінечною. Зокрема, нещодавно Apple вдалося відстояти свою “честь” і захиситити “недоторканність своїх патентів” в американському суді. Втім, британський суд виявився не настільки наївним, і тепер виробник iPhone та iPad зобов’язаний визнати свою поразку і принести публічні вибачення компанії Samsung.

Вибачення повинне бути розміщене на офіційному сайті Apple. Вказано навіть тип та розмір шрифта, яким повинно бути надруковане вибачення. Втім, найхитріша компанія у світі і тут знайшла спосіб, як обійти пряму вказівку суду і приховати вибачення від своїх користувачів.

Для цього Apple дещо змінила код сторінок свого сайту таким чином, щоб розмір банера, який рекламує новий iPad, автоматично підлаштовувався під роздільну здатність екрану користувача, а текст вибачення при цьому завжди знаходився за межами екрану. Інакше кажучи, Apple зробила так, щоб вибачення перед Samsung неможливо було побачити без скролінгу.

Цінність такого вибачення, умовно кажучи, нульова. Адже вся важлива інформація винесена на так званий “перший” екран, а значить мало хто із користувачів буде прокручувати сторінку вниз. Очевидно, що Apple шукає лазівки в рішенні британських суддів.

MUST READ:  Як правильно вибачатися

“Apple дотримується букви закону, але не духу закону. Навіщо приховувати вибачення і не признавати їх? Втім, для Apple така поведінка цілком звична. В минулому вони вже “вибачались” перед Samsung у доволі нахабному стилі. Але це також свідчить, що Apple незадоволена вердиктом, винесеним у Великобританії”, – пише журналіст видання The Next Web Еміль Проталінські (Emil Protalinski).