Притча: Влучна стрільба

Притча: Влучна стрільба– Ти слухаєш не для того, щоб довідатися щось нове, а для того, щоб знайти підтвердження своїм думкам. Ти сперечаєшся не для того, щоб знайти істину, а для того, щоб відстояти свої переконання, – сказав Майстер.

І розповів про одного короля, який, проїжджаючи через невелике містечко, побачив результати на диво влучної стрільби. Намальовані на деревах, сараях і парканах мішені були уражені в самий центр. Він наказав привести до нього цього влучного стрільця. Їм виявився десятилітній хлопчик.

– Не може бути! – викликнув король. – Як це тобі вдається!?

– Елементарно, – відповів хлопчик. – Спочатку я стріляю, а потім малюю мішень.

Майстер додав:

– Так і ти – спочатку робиш висновки, а потім зводиш навколо них стіни. Саме в такий спосіб ти й тримаєшся за свою ідеологію та релігію.

Автор: Ентоні де Мелло

  • Остап

    Не зрозумiв до чого тут висновки?

  • Смерек Віталій Ярославович

    Я цю притчу добре знаю. Тому Вам розповім, як все насправді було ! А було зовсім не так як тут написано ! А як було ? А от як: Їхав король, через невеличке містечко, Вашингтон називається. А за ним його свита – фіра гуру-консультантів. А був місяць січень. Мороз під 30 градусів нижче чи то вище нуля. Їдять вони їдять і раптом бачать косарів. Та й питають: Ви чого зимою траву косите ? А ті відповідають а Ви чого нас фарами галогенними сліпите (фіра мала галогенні фари) ? Далі король питає: А чиє це поле буде ? Йому косарі відповідають: "Маркіза Карабаса". А це чиє ? Білла Гейтса! А он там за капіталійськими горбами ? Уорена Баффета і т.п. Далі король каже: Що то за стеляга мішені по намальовувв із стрілами ? А та це Робін Гуд дурнею мається – відповіли йому косарі. От так і насправді все було.