85 тисяч книг за 5 років? – No problem! – відповість містер Паркер

85 тисяч книг за 5 років? -  No problem! - відповість містер ПаркерСпробую задати вам доволі дурне запитання. Як ви думаєте, чи можливо людині при повному розумі написати більше 85 тисяч книг.. ні, навіть не за все життя, а всього лише за п’ять років? Нісенітниця… Але ж дозвольте представити вашій увазі вельмишановного професора маркетингу в бізнесі-школі INSEAD Філіпа Паркера (Philip M. Parker).

Так, професор Філіп Паркер – найшвидший письменник у світі. До речі, багато його книг представлено в Амазоні, і деякі з них продаються по доволі пристойній ціні. Наприклад, монументальна праця “Звіт про дитячі йогурти…” (The 2007 Report on Childrens Yogurt: World Market Segmentation by City) у м’якій обкладинці коштує $795, пише блог Jeka911.com.

Філіп Паркер – людина непересічна, він зовсім не графоман і дорікнути в дилетантстві його не можна. Амазон продає більше 85 тисяч його книжок, сам же він запевняє, що написав більше 200 тисяч (!!!).

Як же таке стало можливим? Виявляється Паркер володіє патентом на спосіб/систему автоматичного написання книжок. На питання, як йому це вдалося, він відповідає: “Ідея з’явилася в мене у 1992-му році та, після декількох невдач, я нарешті домігся успіху в 2000-му, коли зареєстрував патент. У мене була безліч лінгвістичних баз (я збираю словники з 18-ти років), я підкований у математиці, вмію програмувати…”

MUST READ:  Аутсорсінг на всі випадки життя

Паркер підрахував, що собівартість однієї його книги складає близько 23 центів. І найбільша принадність ідеї – книгу можна продати ще до того, як вона написана, адже на її створення йде всього близько 13 хвилин. А ось і відео про сам процес:


Ось такий собі бізнес створив технологічно просунутий професор. Хочу відзначити, що левова частка подібних видань, звичайно ж, художньої цінності не представляє й фігурує у вигляді всіляких звітів і довідників. Проте продуктивність дуже вражає. Сподіваюся подібна система не буде працювати на ниві написання злободенних рефератів, курсових, дипломних і наукових праць 😉

До речі, думаю цікаво буде дізнатися і про книги у книзі рекордів Гіннеса.