Притча про кризу

Притча про кризуОдин француз переїхав в Америку і зайнявся там оптовою торгівлею французькими винами. Його фірма процвітала, росла і стала дуже знаменитою.

До 25-річного ювілею фірми він улаштував велике свято, на яке були запрошені численні почесні гості та журналісти. Один із них задав йому доволі каверзне питання:

– Вам удалося організувати свою справу, в роки світової економічної кризи поставити фірму на ноги і розширити її. У чому секрет Вашого успіху?

– Ви будете наді мною сміятися, – відповів француз, – якщо я вам це скажу. У перші роки після мого приїзду в Америку моє знання англійської було таке скудне, що я зовсім не міг читати газет. Тому я абсолютно нічого не знав про кризу.


Опубліковано Категорії ПритчіПозначки
 • Анонім

  Блін, не вживайте слово "криза". Воно дестуктивно депресивне.

 • Анонім

  …краще бути більш детальним: "фінансова криза", "криза міжнародної банківської системи", тощо. Узагальнення просто вибиває.

 • menekon

  По аналогії з Булгаковим – криза в наших головах. Якщо в голові є лад і порядок, негативний вплив зовнішніх факторів мінімізується. Якщо такого порядку немає – ці фактори є чудовим виправданням для власної некомпетентності. Юлії Володимірівні знову пощастило.

 • Олег Макаров

  Спасибо!
  Перевёл и процитировал
  http://olegmakarov.livejour

 • brama

  Більшість вітчизняних підприємців "піднялися" саме під час економічної кризи в 90-х роках. Коли хтось депресує, дехто працює. Щодо Світової кризи ліквідності- це лише поштовх для нового рівня Усвідомлення. http://www.braykovsky.com.u