Бізнес-школа майбутнього від Ріната Ахметова

Бізнес-школа майбутнього від Ріната АхметоваУ 2006-му році ми писали про створення “українського Гарварда”, спонсованого Фондом Віктора Пінчука. Київська школа економіки – так доволі скромно звучить український “аналог Гарварда”, де на даний момент навчається близько 40 студентів. Як кажуть, не той калібр, особливо якщо порівняти з масштабним проектом російського олігарха Рубена Варданяна, президента створеної їм у тому ж році Московської школи управління СКОЛКОВО.

Але наприкінці березня з’явилася новина, яка, думаю, дуже зацікавить (і заінтригує) людей, які не байдужі до бізнес-освіти, і до бізнес-освіти в Україні зокрема. На прес-конференції в Києві, присвяченої обговоренню економічної ситуації в Україні, куди були запрошені провідні викладачі й керівники МІБ, МІМ-Київ, kmbs, Київської бізнес-школи, Львівської бізнес-школи, IBR, КІБІТ та ін., вже наш доморослий олігарх Рінат Ахметов озвучив дуже амбіційний проект, пише “Кореспондент”.

“Бізнес-школа майбутнього СОФІЇВКА” – так звучить робочий проект Ахметова, на який він готовий виділити ні багато ні мало $900 млн. “Я думаю, що необхідність створити в Україні бізнес-школу світового рівня вже дозріла. Ми вивчили досвід наших російських колег, консультувалися з багатьма відомими закордонними школами. Чи будемо ми конкурентами? Звичайно, і всіляко будемо до цього прагнути. Ми готові впровадити деякі ноу-хау, які в наш кризовий час можуть значно спростити процес навчання”, – заявив Рінат Ахметов.

MUST READ:  Інформаційні технології, які вплинуть на розвиток бізнесу в майбутньому десятилітті

“У нас є переконливі доводи для професіоналів управління стати викладачами саме нашої бізнес-школи. У нас немає пієтету перед бізнес-гуру, нас цікавлять люди, які практично довели свою дієздатність. Крім того, я особливо хочу акцентувати вашу увагу, що ми будемо готувати керівників і для державного апарата. У запалі політичних інтриг ми попросту забули, що країною теж потрібно вміти управляти”, – додав він.

Для майбутньої бізнес-школи вже навіть обране мальовниче місце в київській області біля села Софіївка. Передбачається, що буде створене ціле містечко з усією належною інфраструктурою. У рік планується випускати не менше 500 фахівців.

Що ж, звучить поки просто фантастично. Однак і фантазії іноді втілюються в життя…